Hartmanns' ledelse arbejder sammen med en professionel bestyrelse.

Strategiske ledere

Anne-Mette Ravn, Adm. direktør
TEL:  +45 7020 0383
Email: annemette.ravn@hartmanns.dk

Jytte Rust, Økonomichef
TEL: +45 7020 0383
Email: jytte.rust@hartmanns.dk

Per Maymann, Driftsdirektør
TEL: +45 7020 0383
Email: per.maymann@hartmanns.dk

Dorthe Kjærgaard Flies, Salgsdirektør
TEL: +45 7020 0383
Email. dorthe.flies@hartmanns.dk 

Brian Herrestrup, Projekt, IT og Udviklingschef
TEL: +45 7020 0383
Email: brian.herrestrup@hartmanns.dk

Taktiske ledere

Anders Kinnerup, Salgschef
TEL: +45 4121 1317
E-mail: anders.kinnerup@hartmanns.dk

Dagmara  Maria Breinholst, Regionschef
TEL: +45 4121 1396
E-mail: dagmara.breinholst@hartmanns.dk

Hans Henrik Davidsen, Regionschef
TEL; +45 4121 1426
E-mail: hans.davidsen@hartmanns.dk

Jan Ivar Pinndal, Job Consulting Chef
TEL: +45 4121 1375
E-mail: jan.pinndal@hartmanns.dk

Jens Hein, Senior Business Consulting Chef
TEL: +45 4121 1315
E-mail: jens.hein@hartmanns.dk

Jesper Baeker-Andersen, Salgschef
TEL: +45 4121 1365
E-mail: jesper.baeker-andersen@hartmanns.dk

Jørgen Larsen, Salgschef
TEL: +45 4121 0405
E-mail: joergen.larsen@hartmanns.dk

Lars Pelch, Salgs- og Forretningsudviklingshef
TEL: +45 4121 133
E-mail: lars.pelch@hartmanns.dk

Martin Møller, Rekruttering og Newplacementchef
TEL: +45 4121 1337
E-mail: martin.moeller@hartmanns.dk

Morten Mertz, IT-Manager
TEL: +45 7020 0383
E-mail: morten.mertz@hartmanns.dk

Nina Cordth, Direktionssekretær og HR Chef
TEL: +45 4121 1310
E-mail: nina.cordth@hartmanns.dk

Pernille Ravn, Regionschef
TEL +45 4121 1466
E-mail: pernille.ravn@hartmanns.dk

Pia Sandengen, PR og Marketingchef
TEL: +45 4121 1348
E-mail: pia.sandengen@hartmanns.dk

 

 

Hartmanns' bestyrelse

Bestyrelsen består af danske erhvervsledere.

  • Henrik Kristian Moltke, Finansdirektør,  Scandinavian Micro Devices ApS
     
  • Ronny Saul, Adm.dir. Jesper Torvekøkken ApS, Bestyrelse formand i Hartmanns A/S og sidder i bestyrelsen hos Jespers Torvekøkken
     
  • Claus Fibiger - Vicedirektør, Coor Service Management A/S
     
  • Peter Zahlekjær - Egen konsulentvirksomhed, der beskæftiger sig med strategisk rådgivning og ledelsesudvikling. Er seniorkonsulent i konsulentvirksomheden IntHRface ApS