Hartmann ledelse arbeider med et profesjonelt styre.

Strategiske ledere

 

Anne-Mette Ravn, Adm. direktør
TEL:  +45 7020 0383
Email: annemette.ravn@hartmanns.dk

Jytte Rust, Økonomisjef
TEL: +45 7020 0383
Email: jytte.rust@hartmanns.dk

Per Maymann, Driftssjef
TEL: +45 7020 0383
Email: per.maymann@hartmanns.dk

Dorthe  Kjærgaard Flies, Sales director
TEL: +45 4121 1336
E-mail: dorthe.flies@hartmanns.dk

 

Brian Herrestrup, Produkt- og utviklingssjef
TEL: +45 7020 0383
Email: brian.herrestrup@hartmanns.dk

Taktiske ledere

Anders Kinnerup, Salgschef
TEL: +45 4121 1317
E-mail: anders.kinnerup@hartmanns.dk

Dagmara  Maria Breinholst, Sjefkonsulent
TEL: +45 4121 1396
E-mail: dagmara.breinholst@hartmanns.dk

Hans Henrik Davidsen, Sjefkonsulent

 

TEL; +45 4121 1426
E-mail: hans.davidsen@hartmanns.dk

Jan Ivar Pinndal, Sjefkonsulent
TEL: +45 4121 1375
E-mail: jan.pinndal@hartmanns.dk

Jens Hein, Senior Consultant Manager
TEL: +45 4121 1315
E-mail: jens.hein@hartmanns.dk

Julie Enemark, Job Consulting Chef
TEL: +45 4121 1398
E-mail:julie.enemark@hartmanns.dk

Jørgen Larsen, Sjefkonsulent
TEL: +45 4121 0405
E-mail: joergen.larsen@hartmanns.dk

Lars Pelch, Sales & Business Development Manager
TEL: +45 4121 133
E-mail: lars.pelch@hartmanns.dk

Martin Møller, Rekrutteringssjef
TEL: +45 4121 1337
E-mail: martin.moeller@hartmanns.dk

Morten Mertz, IT-Manager
TEL: +45 7020 0383
E-mail: morten.mertz@hartmanns.dk

Pernille Ravn, Sjefkonsulent
TEL +45 4121 1466
E-mail: pernille.ravn@hartmanns.dk

Pia Sandengen, PR og Markedssjef
TEL: +45 4121 1348
E-mail: pia.sandengen@hartmanns.dk

Styret i Hartmanns

Styret består av ledere fra dansk næringsliv

  • Henrik Kristian Moltke, Finansdirektør,  Scandinavian Micro Devices ApS
     
  • Ronny Saul, Adm.dir. Jesper Torvekøkken ApS, Styre, Nestformann i Junefield ApS, Akademisk Boldklub A/S og i Hartmanns A/S
     
  • Claus Fibiger - Visedirektør, Coor Service Management A/S
     
  • Peter Zahlekjær - Egen konsulentvirksomhed, der beskæftiger sig med strategisk rådgivning og ledelsesudvikling. Er seniorkonsulent i konsulentvirksomheden IntHRface ApS